Od 1.7.2016 grilujeme v Parku

Na jaře tohoto roku vyrostl v lázeňském parku grilovací domek, který kromě grilování umí i udit, péct v peci nebo na plotně. Kousek od domku se nachází nová zastřešená terasa….a co vznikne, když to dá dohromady grilovací domek se zastřešenou terasou. RESTAURACE GRIL PARK. Grilování je příležitost sejít se s přáteli a rozdělit se o něco dobrého k snědku.To jsme měly na paměti, když jsme vymýšleli naši nabídku. Přílohy

jsou servírovány na prkýnkách, která si sami nakombinujete. Ke každému prkénku dostanete automaticky 4ks rozpeků vytažených přímo z naší pece na dřevo. Kombinovat můžete ale i masíčka z grilu: krkovička na česneku, křidélka na pivě či pstroužek po Moravsku - to je jen malý příklad z mnoha dalších.

V naší zahradní kuchyni nečarujem z kouzelných prášků, nýbrž vsázíme na čerstvost a kvalitu vstupních surovin.  Sami si meleme a marinujeme masa a bylinky v pokrmech pocházejí ze záhonku v lázeňském parku, který si ostatně při návštěvě restaurace můžete sami prohlédnout. Sami vyrábíme také těsto na rozpeky, žádná kouzelná hůlka, jen zlaté české ručičky.

 Pivo se netočí, pivo se čepuje! Tedy čepujeme ta nejlepší vymazlená pivka z malých řemeslných pivovarů z různých koutů ČR. Pro zahájení provozu jsme vsadily na pivovar Raven. Své fandy  určitě najde i unikátní český Cider Magnetic Aplle, vyrobený ze 100% jablečné šťávy bez přidaného cukru .Pro NEalkoholiky namícháme místní specialitu, limonády z čerstvě vymačkaných citrusových šťáv v kombinaci s místním pramenem Prusíku.

Těšíme se na Vás od 1. 7. 2016 od 12:00 až do 22:00!